Διακρίσεις μαθητών Γυμνασίου στον Μαθηματικό Διαγωνισμό "ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ"

Ο Σύλλογος διδασκόντων του 2ου Γυμνασίου Καρδίτσας συγχαίρει τους παρακάτω μαθητές της Α' Γυμνασίου για τη διάκρισή τους στον Πανελλήνιο Μαθηματικό Διαγωνισμό "ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ" για το σχολικό έτος 2022-2023 που πραγματοποιήθηκε στις 11-03-2023.

• ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΥΡΣΙΝΗ
  • ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Διακρίσεις μαθητών Γυμνασίου στον 1ο Πανελλήνιο Οικονομικό Διαγωνισμό

Ο Σύλλογος διδασκόντων του 2ου Γυμνασίου Καρδίτσας συγχαίρει τους παρακάτω μαθητές της Α' Γυμνασίου για τη διάκρισή τους στον 1ο Πανελλήνιο Μαθητικό Οικονομικό Διαγωνισμό Γυμνασίου για το σχολικό έτος 2022-2023 με θέμα: "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΙΩΣΙΜΟΤΗΤΑ", που πραγματοποιήθηκε στις 15-02-2023 από το Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο (Ε.Α.Π.) και συγκεκριμένα τη Σχολή Κοινωνικών Επιστημών.

• ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΪΑ: Βραβείο Διάκρισης για τη δεύτερη (2η) καλύτερη επίδοση και καλύτερη επίδοση στο θέμα ανάπτυξης.
  • ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΗ: Βραβείο Διάκρισης για τη δεύτερη (2η) καλύτερη επίδοση.